24.2.
24.02.2015 12:02
Nie som spokojná s čítaním asi u polovice detí. Došlo k zhoršeniu, možno chorobou, možno prázdninami. Nepodceňujte pravidelné čítanie, plynule, bez chýb, bez sekania, opakovania slabík, slov. Odráža sa to nielen na známkach, ale aj pri ďalšej práci s textom.